قوانین سایت

 در معاملات سایت فروشگاه مجازی خشکبار سنتر، خشکبار سنتر به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشگاه مجازی خشکبار سنتر درج نموده است.

مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه مجازی خشکبار سنتر به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه مجازی خشکبار سنتر به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

هر گونه نقص  در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، ، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، همگی متعلق به سایت فروشگاه مجازی خشکبار سنتر می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر ، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

مقایسه
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping